belsőégésű motor

Kínában a benzinpumpák okoznak autóvisszahívást

2013.12.27.

A General Motors és kínai partnere, a Shanghai Automotive (SAIC) másfél millió autót hív vissza a benzinpumpák meghibásodása miatt az ázsiai országban - jelentette be pénteken a termékbiztonsággal foglalkozó hatóság Pekingben. A GM kínai képviselete megerősítette a hírt.

Másfél millió, GM-modellel közlekedő kínai keresheti fel a közeli hetekben márkaszervízét, hogy autójuk benzinpumpáját ellenőrizzék. Extrém esetben a benzinpumbából benzin kerülhet ki, s a fokozott tűzveszély miatt van szükség a kontrollra - áll a hatóságok közleményében.

Aligha örülnek a GM detroiti központjában.

A hibásodásra hajlamos alkatrészt az autósoknak a szakszervízek ingyen kicseréli.

A General Motors kínai partnerével, a Shanghai Automotive-vel (SAIC) újabb gyár építésbe kezdett Wuhanban. Ez a város egyébként Győr magyar partnervárosa.

 

Az oldal fő támogatója

 

2025.02.11
Sokan fogják fel az autótartást, mint maszkulin jellemzőt. Ha megfosztják őket a kocsijuktól, akkor....
2025.02.11
Kedden elindult a Tesla Inc. amerikai elektromobilitás-technológiai és energetikai vállalat....
2025.02.11
A Toyota Hino divíziójának ügye a legnagyobb a Volkswagen Dieselgate botránya óta.  ..
2025.02.11
Turbó-fokozatba kapcsolt az építkezés a Hungaroringen: 900 ember dolgozik naponta azért, hogy....
2025.02.11
Közép- és Kelet-Európa talán legszebb fekvésű autógyárában 2023-ban 350 ezer Kia személyautó....
2025.02.11
Sok munkával telt a WRC holtszezonja a japánok gyári csapatának, mivel gyorsan kellett reagálni az....
2025.02.11
Elon Musk amerikai üzletember nettó vagyona idén először került 400 milliárd dollár alá, ami az....
2025.02.11
Volt olyan sofőr, akit a több százezres bírság sem rettentett vissza attól, hogy száguldozzon. És....
2025.02.11
Bombaként robbant a hazai autós társadalomban a hír, hogy legálisan használható LED-es fényforrás a....
2025.02.11
A Készenléti Rendőrség Regionális Bevetési Igazgatóság Debreceni Osztályának járőrei szúrták ki azt....