Bemutató

Európában elsőként a márciusi UNIX-AMTS-en: Can-Am Maverick RXRS DCT Smart Shox 2024

2024.02.24.

Mint minden évben, idén tavasszal is azokat a kiállítókat övezi a legnagyobb várakozás az UNIX-AMTS kiállításon, akik olyan gépekkel érkeznek, amelyek a kiállítást megelőzően Magyarországon még nem voltak láthatóak.

Ebből a szempontból, a hazai autó, motor és tuning rajongók mekkájában, a 2024-es AMTS-en, március 22 és 24 között a budapesti Hungexpón az egyik meglepetés stand a Can-Am (brp.com) hazai importőre, a Jet Power Hungary Kft (www.jetpower.hu) lehet. Tóth Árpád, a cég kereskedelmi igazgatója lapunknak elmondta: a kiállítás idejére megérkezik hazánkba a márka idei világújdonsága, minden idők legerősebb, legbrutálisabb homokfutója, a szinte luxusautók felszereltségét és kényelmét, sportmotorok dinamikájával ötvöző Can-Am Maverick Xrs DCT  Smart Shox 2024 , amelyhez hasonló menetteljesítményekkel és felszereltséggel ellátott jármű még nem készül az iparág közel fél évszázados történetében. 
Tóth Árpád kiemelte: a 4 pontos, kovácsolt alumínium lengőkar, nagy teherbírású csuklóval, a Smart-Lok első differenciálmű, a 26 centiméteres érintőképernyős kijelző, az első és hátsó kamera, a teleszkópos kormánykerék, a teljes értékű tető és haspáncél, a 4 pontos biztonsági öv csak ízelítő abból a technikai arzenálból, amit ez a gép felvonultat. 
Tóth Árpád hozzátette: ezzel a járművel, amelybe a Rotax motorral hajtott Can-Am-ot is gyártó BRP minden eddigi technikai innovációt, a Dakar Rallykon és egyéb nemzetközi terepversenyeken megszerzett tudást, az összes saját gyári találmányt besűrítette, azzal a nem titkolt szándékkal, hogy világossá tegye: ma a világban a cég magát tekinti az első számú gyártónak a gépjárműipar e speciális szegmensében. 
A BRP termékeit, a Sea-Doo jet ski-ket, a Can-Am quadokat és homokfutókat immáron negyed százada Magyarországon forgalmazó, árusító és szervizelő cég kereskedelmi igazgatója hozzátette: "ahogy hosszú évek óta minden esztendőben, idén is az AMTS-en kezdjük a szezont és - szintén a hagyományoknak megfelelően - a kiállítás ideje alatt bárki számára biztosítunk ülés próbát is a világ kétségkívül legbrutálisabb homokfutóját is felvonultató látványos Jet Power Hungary standon.
 

 

Az oldal fő támogatója

 

2025.03.15
Az erőviszonyok eddigi alakulása alapján a McLaren különversenyét hozhatja az élen az Ausztrál....
2025.03.15
Sebességrekordot állított fel egy AI-vezéret Maserati a teljesen önvezető, pilóta nélküli autók....
2025.03.15
Március 17-től folytatódik a koncesszióba átvett utak szintrehozó felújítása - közölte az MKIF....
2025.03.15
Lesifotósok megörökítették minden szemszögből az első elektromos Ferrarit, felfedve némi rejtélyt a....
2025.03.15
A bajor prémiumgyártó az auto motor und sport német autós szakmagazin ikonikus „Best Cars” olvasói....
2025.03.15
Egy január végi súlyos fedélzeti tűzesetet követően egyre több ázsiai légitársaság hoz rendelkezést....
2025.03.15
A legtöbb autós talán nincs is tisztában vele, hogy biztonsági szempontból mennyire fontosak a....
2025.03.15
A Volkswagen Passat a világszerte több mint 34 millió eladott példányával jelenleg a három....
2025.03.15
A tavaszi szokásos karbantartás miatt március 17. és 23. között nem közlekedik a fogaskerekű -....
2025.03.15
Rövidesen megkezdi működését a trieszti kikötő magyar tulajdonú része, ami teljesen új....