Beszállítók

A Robert Bosch Elektronika Kft. uniós támogatással fejleszt Hatvanban

2014.09.22.

A hatvani Robert Bosch Elektronika Kft. mintegy 871 millió forint vissza nem térítendő európai uniós támogatást nyert el egy 2,9 milliárd forintot meghaladó beruházásához, amelynek keretében új termelő berendezéseket, eszközöket szerez be, és 50 új munkavállalót is felvesz - közölte a cég hétfőn az MTI-vel.

Az Új Széchenyi Terv „Komplex technológiafejlesztés és foglalkoztatás támogatása” címmel meghirdetett pályázata keretében megvalósuló beruházás célja a vállalat növekedési potenciáljának erősítése, az autóipari elektronikai termékek gyártási kapacitásának növelése és az újgenerációs termékek bevezetése.
    

A cég kiemeli: a Robert Bosch Elektronika Kft. a régió legnagyobb munkaadójává, és a Bosch legnagyobb autóelektronikai gyárává nőtte ki magát. Szinte nincs olyan autómárka, amelybe ne szállítanának elektronikai terméket Hatvanból.

 

Az oldal fő támogatója

 

2025.02.05
Elbontják a határőrség őrhelyeit és a sávelválasztó betonelemeket a Nagylak II-Csanádpalota....
2025.02.05
Európában tart egy újabb kínai márka, amelyről feltehetően még a rendkívül sokszínű kínai piac....
2025.02.05
Az elmúlt héten a megengedett sebességhatárokat regisztráltan 1016-an lépték át. - A....
2025.02.04
A centenáriumi évben az energiavállalat a jövő alakítására fókuszál. ..
2025.02.04
Izgalmas események az autók világából, háborúból, versenypályákról, titkos töréstesztekről,....
2025.02.04
A fővárosi közösségi közlekedés sohasem unalmas. Naponta több mint hárommillió utazás valósul meg a....
2025.02.04
„Ha egyetlen gyártó hibázik, akárcsak egyszer is, az a komplett ipart visszaveti évekkel” –....
2025.02.04
Felvette palettájára a Land Cruiser 250-est az Arctic Trucks. Az izlandi specialista által épített....
2025.02.04
Kompolt község polgármestere, Blahó László, valamint a helyi polgárőrség egyik tagja, Kiss Norbert....
2025.02.04
A japán hatóságok még mindig küzdenek egy 74 éves teherautó-sofőr kimentéséért, aki járművével....