súlyos közlekedési baleset

Kettészakadt az autó az ütközéstől - mentőhelikopter a helyszínen

2022.09.18.

Fának csapódott egy autó Berhida és Pétfürdő között. Teljesen lezárták az érintett útszakaszt a baleset miatt - írja a Katasztrófavédelem honlapja. 

Fának csapódott egy gépkocsi a Berhidát és Pétfürdőt összekötő út 18-as kilométerszelvényénél.

A baleset következtében a jármű kettészakadt. A két utast a pétfürdői hivatásos tűzoltók kiérkezése előtt kiemelték a kocsiból.

A balesethez a társhatóságok is kiérkeztek, többek között egy mentőhelikopter is leszállt a helyszínre, ahol teljesen lezárták az érintett útszakaszt.

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.01.10
A 2025-ös év vegyes képet mutatott a Ford és versenytársai számára – a piac nagyon bizonytalan –,....
2026.01.10
Az autósok mezőnyében az ötszörös győztes katari Nasszer al-Attijah volt a leggyorsabb a Dakar-rali....
2026.01.09
Csúfolták ló nélküli szekérnek, aztán meghódította a világot az automobil, melynek szabadalmát 1886....
2026.01.09
A délnyugati országrészeken kiterjedt területen ónos eső hullik, és következő órákban is jelentős....
2026.01.09
És ez még nem minden.   ..
2026.01.09
Megjött a tél, és ez meglepte az országot – végül is, ki számítana hidegre és hóra január elején? A....
2026.01.09
Lenyűgöző járművek, exkluzív események és rendkívüli emlékek jellemezték az elmúlt évet – írja....
2026.01.09
A T-Roc igazi európai sikertörténet: Németországban tervezték és Portugáliában gyártják a....
2026.01.09
Babodi kezdeményezésre az ország több pontján jelentkeztek olyan off roadosok, akik segítenek a....
2026.01.09
Tavaly ünnepelte fennállása huszadik évét a világ legsikeresebb energiahatékony járművét fejlesztő....