Szalagkorlátnak ütközött és összeroncsolódott egy autó az M8-as autópályán, Dunavecse térségében szombat este. A baleset helyszínéről az MTI közölt sokkoló fotókat.
Átszakította a szalagkorlátot és a tetejére borult egy autó - írja a Katasztrófavédelem honlapja.
Mány térségében, a 31-es kilométernél ütközött két jármű - írja a Katasztrófavédelem honlapja.
Litér és a 8-as főút közötti útszakaszon végzik a műszaki mentést a tűzoltók - írja a Katasztrófavédelem honlapja.
Fél órán belül két súlyos baleset is történt a 49-es úton. Mindkét esetben a mentőknek és a tűzoltóknak is be kellett avatkozniuk - írja a katasztrófavédelem honlapja.
A debreceni rendőrök befejezték a súlyos közlekedési baleset körülményeinek vizsgálatát - írja a police.hu.
Az is kiderült, hogy a sofőr érvényes vezetői engedéllyel nem rendelkezik, mert az eltiltás hatálya alatt áll - írja a police.hu.
Fának csapódott egy autó Berhida és Pétfürdő között. Teljesen lezárták az érintett útszakaszt a baleset miatt - írja a Katasztrófavédelem honlapja.
Ma, nem sokkal 12 óra után egy személygépkocsi fának ütközött. A balesetben a jármű vezetője életét vesztette - írja a police.hu.
Több sérültje is van a ma hajnali balesetnek - írja a police.hu.