buszbaleset

Viadukt pillére vágta ketté a buszt

2018.09.03.

Legkevesebb négy ember életét veszítette és mintegy húszan megsérültek az észak-spanyolországi Avilésben történt buszbalesetben hétfőn - közölték a hatóságok.

Az első információk szerint az ALSA társaság menetrend szerint közlekedő buszjárata a Gijón felé tartó autópályán nekiütközött egy épülő viadukt pillérjének, ami gyakorlatilag kettévágta a jármű elejét - írja az MTI.

A La Sexta kereskedelmi televízió helyszíni tudósítója arról számolt be, hogy a balesetben a sofőr is életét veszítette.

A baleset oka egyelőre ismeretlen.

 

Az oldal fő támogatója

 

2025.04.25
A jó idő beköszöntével a motoros szezon is kezdetét veszi, a hosszú téli pihenő után pedig....
2025.04.25
Az EZ-60-ra keresztelt autó a kínai piacon mutatkozik be, viszont más kontinenseken is debütálni....
2025.04.25
A Škoda Auto mostantól fenntartható HVO (hidrogénezett növényi olaj) üzemanyagot használ a....
2025.04.25
A hatalmas, több mint öt méter hosszú szedán az Audi A6 e-tron, a BMW i5, a Mercedes EQE, a Tesla....
2025.04.25
Amikor csomagszállító drónokról hallunk, sokan jövőbe illő jeleneteket képzelnek maguk elé: lebegő....
2025.04.25
Elkaptak egy kerékpárost, aki Berlinben 49 kilométeres óránkénti sebességgel száguldott egy 30....
2025.04.24
A HangZóna mai vendége Rusznák András igazságügyi járműszakértő. ..
2025.04.24
Járműkiállítás, tesztvezetés és vezetett túra is várja látogatókat szombaton 10 és 16 óra között a....
2025.04.24
A kaliforniai székhelyű elektromos járműgyártó, a Lucid felvásárolja az ugyancsak amerikai, ....
2025.04.24
Bárhogy is alakul a következő Miami Nagydíj Lando Norris számára, garantáltan nem fog úgy kirúgni a....