Renault

A spanyoloknak tetszik - Renault Trucks új járműcsalád T sorozat

2014.01.31.

Alig több, mint fél évvel ezelőtt mutatkozott be a Renault Trucks új járműcsaládja, a legnagyobb típus, a T sorozat máris felkeltette a szakma érdeklődését.

Spanyolországban az Év kamionjának választották ezt a járművet. A márka képviselői január 23-án vehette át a díjat a Transporte 3 spanyol magazin jóvoltából. A szakmai zsűrit 50 szállítmányozó cég képviselte, – köztük Spanyolország legjelentősebb fuvarozói – akiknek nagy többsége a Renault Trucks T járművére adta le a voksát. A tagok többsége, a különböző rendezvénysorozatokon ki is próbálhatta a tesztvezetések alkalmával a járműveket, melyet a Renault Trucks Spanyolországban és Portugáliában szervezett.

Eközben hazánkban forgalomba állt az első négy ilyen jármű. A fuvarozással foglalkozó Mary-Car Kft. flottája január 17-én négy új Renault T nyergesvontatóval bővült. Így már a hazai utakon is találkozhatnak a nagyjárművek rajongói az új járműcsalád képviselőivel, amelyek kissé furcsa kinézete könnyen felismerhetővé teszi azt. Úgy tűnik, a fejlesztés hátterében álló Volvo Group jól döntött, amikor leváltva a régi típusokat, egy teljes járműcsalád kifejlesztésébe fogott a Renault Trucks-nál. A ráfordított több, mint kétmilliárd euró és számos iparági újdonság valamint a kedvező ár népszerűvé teheti ezeket a haszonjárműveket.

 

Az oldal fő támogatója

 

2025.04.29
A fix tetős 296 Speciale és a lehúzható keménytetős Speciale A 20 százalékkal több leszorítóerőt....
2025.04.29
A göteborgi Chalmers Műszaki Egyetem új tanulmánya szerint az e-rollerekkel kapcsolatos balesetek....
2025.04.29
Csaknem 1,3 milliárd forintos fejlesztési programot jelentett be a kazincbarcikai székhelyű....
2025.04.29
Nézze meg a videót! ..
2025.04.29
A német gyártó negyedéves működési profitjának jelentős csökkenéséről számolt be kedden a gyengén....
2025.04.29
Újabb márkával bővült a túraautós világsorozat.   ..
2025.04.29
Az ADAC 2025 tavaszán ismét tíz német nagyvárosban indítja el e-bike-os sárga angyalokat, hogy a....
2025.04.29
A Mioveniben található gyárban összeszerelt nyolcmilliomodik autó egy Indigo Blue színű Bigster....
2025.04.29
A francia SUV második nemzedéke 2025 második felétől kapható a legnagyobb európai piacokon,....
2025.04.29
Európa-szerte emelkedik az új VW-járművek regisztrációja, míg a Tesla pont az ellenkező irányba....