Iveco

Környezetbarát Iveco busszal turnézik a Metallica

2024.06.05.

Az Iveco Bus jóvoltából alacsony környezetterhelésű járművekkel járja világkörüli turnéja európai állomásait a világhírű Metallicával metál-rockbanda kiszolgáló személyzete, hogy ezzel is népszerűsítsék a fenntartható közlekedést a kontinensen.

Az Iveco Bus biztosítja a transzfert a Metallica M72 World Tour európai szakaszai során. A járműgyártó ezzel is népszerűsíti fenntartható mobilitási megoldásait.

Az Iveco Bus három alacsony alacsony környezetterhelésű járművet biztosít a stábnak erre a turnéra. A járműveket az Iveco Group Style Center által tervezett, a Metallica '72 Seasons' albumának színei ihlette különleges festéssel látják el.

„A Metallica M72 turnéja, amelyet a környezeti fenntarthatóság és a társadalmi felelősségvállalás elvei alapján szerveznek, és nagy tömegeket vonz világszerte, ideális lehetőség az Iveco fenntartható és környezetbarát megoldásainak bemutatására” – mondta Domenico Nucera, az Iveco csoport autóbusz üzletágának elnöke. „A turnéhoz biztosított alacsony környezetterhelésű járműveink bizonyítják, hogy a természeti erőforrások és a környezet megóvása mellett is meg tudunk felelni a szigorú követelményeknek."

A fenntartható fejlődést zászlajára tűző Iveco Bus flotta, amelyet az európai turné során a zenekart kísérő személyzet használ majd, a következőkből áll: két eDaily elektromos kisbusz és egy EVADYS turistabusz. Mindkettőt a Metallica 72 Seasons albumának színei által ihletett különleges festést kap, amit az Iveco Group Style Centre tervezett.

 

Az oldal fő támogatója

 

2025.02.10
2025 januárjában a Rába Nyrt. részvényárfolyamának növekedése többéves rekordot döntött, és....
2025.02.10
A személygépkocsikra megkötött teljes körű casco szerződések átlagdíja 208 300 forint volt tavaly,....
2025.02.10
Hét óra alatt 81 szabályszegőt mértek be a rendőrök - írja a police.hu. ..
2025.02.10
Halálosan láthatatlan: Az ÖAMTC – Osztrák Autóklub -  riasztást adott ki a silány minőségű....
2025.02.10
A Széchenyi István Egyetem meghatározó szereplője az élenjáró járműipari technológiák....
2025.02.10
Michael Breme, igazgatóságunk elnöke és Achim Grewe, vállalatunk pénzügy, IT, beszerzés, compliance....
2025.02.10
Egyre többször és egyre nagyobb mennyiségben érik el Magyarországot is a Szaharából induló....
2025.02.10
Nem csak nálunk, Ausztriában is lopják a közlekedési táblákat.   ..
2025.02.09
A japán gyártó elektrifikált hajtásláncos autóinak értékesítése 23,2 százalékkal nőtt világszerte,....
2025.02.09
A Kia legkelendőbb autója a K4 volt januárban.  ..