pályázatírás

Itt a nyár, kopogtatnak a pályázatok! - Nincs megállás

2015.08.04.

Az idén nyáron végre beindult a várt pályázati dömping, így sorra jelennek meg a vállalkozásfejlesztést célzó pályázatok. Elsők között jelent meg a konvergencia régióban székhellyel, telephellyel rendelkező mikro-, kis- és középvállalkozások külföldi piacra jutását támogató pályázat, melynek keretében termékeiket külföldi kiállítások keretében mutathatják be a nagyközönségnek Európa országaiban.

A következő kiírást július 9-től lehetett beadni, ebben is szintén a konvergencia régióban székhellyel, telephellyel rendelkező kkv-k pályázhattak, itt viszont már kettéválasztották a fejlesztéseket. Egyrészt megjelent egy kisebb volumenű, 5-50 millió forint (GINOP-1.2.2) és egy nagyobb 50-500 millió forint (GINOP-1.2.1) támogatást biztosító kiírás is. Szabad vállalkozási zónában bármilyen tevékenységhez, nem szabad vállalkozási zónában csak gyártó, feldolgozóipari tevékenységhez kapcsolódóan eszközbeszerzésre, informatikai fejlesztésre és infrastrukturális fejlesztésre lehetett pályázni.

A hónap elején meghirdetett 85 milliárdos keretösszegű eszközfejlesztési pályázatokra, több mint 1600 pályázat érkezett, melyek értékelése már folyamatban van.

Nincs megállás! – „Újabb támogatói döntések születtek a 2014–2020 közötti Gazdaságfejlesztési és Innovációs Operatív Program (GINOP) tavaly októberben meghirdetett mikro, kis- és középvállalkozások termelési kapacitásainak bővítését célzó pályázatán. A 2015. július 23-i döntési csomagban 221 vállalkozás 8,3 milliárd forint uniós támogatást nyert el, és a fejlesztések összértéke megközelíti a 17 milliárd forintot.” – ismertette az európai uniós források felhasználásáért felelős államtitkár.

Az új 2014-2020-as pályázati időszak a fejlesztésekre szánt  források jóval magasabb, 60%-át közvetlenül a gazdaságfejlesztésre fogja csoportosítani.  

 

Még nincs késő a pályázatok leadásához, éljen a lehetőségekkel, és fejlessze Ön is vállalkozását!

Kérjen ingyenes tájékoztatást a 061/ 321 11 73-as telefon számon, vagy az info@gwconsulting.hu e-mail címen!

 

 

Forrás: http://profit7.hu/hirek/omlik-a-penz-a-palyazatokbol

 

Az oldal fő támogatója

 

2025.04.18
Elektromos, hálózatba kapcsolt és intelligens: A modellek a Volkswagen új kínai DNS-ét testesítik....
2025.04.17
A HangZóna mai vendége Piri András, az Inter Cars partnerhálózati vezetője, a Young Car Mechanic....
2025.04.17
Az észak-amerikai közlekedésbiztonsági biztosító intézet, az IIHS 2025-re megszigorította átfogó....
2025.04.17
A Porsche jelentősen növelte az elektromos járművek értékesítési arányát 2025 első negyedévében:....
2025.04.17
Balesetek és útépítések nehezítik a közlekedést országszerte ezen a nyárias csütörtök délután. ..
2025.04.17
Közlekedési balesetben elhunyt Varga Ákos, az első magyar motorversenyző, aki teljesítette a Dakar-....
2025.04.17
Bár csak egyetlen métert tett meg fejjel lefelé, a teljesítmény így is lenyűgöző. ..
2025.04.17
Ki mondta, hogy egy dobozos áruszállító nem lehet izgalmas? Hogy fölösleges légterelőt és a....
2025.04.17
A Porsche Hungária az ország öt szakképző intézményének adományozott egy-egy oktatási célra....
2025.04.17
Van olyan sztrádaszakasz, ahol 15 km-es a torlódás és akár 1,5 órát meghaladó menetidő-növekedéssel....