forma1

Hamilton és Verstappen között dől el az év versenyzője díj

2019.11.25.

A Liberty Media érkezésével sok változás történt a Forma1 világában, különösen, ami a közvetítést a rajongókkal való kommunikációt illeti. Ilyen az év versenzője díj is, melynek keretein belül neves szakértős értékelik a versenyzők teljesítményét minden egyes futam után, majd ezen pontszámok alapján dől el, ki a szezon legjobb versenyzője.

A verseny egyébként igen izgalmas, az első helyet a szezon során Max Verstappen és Lewis Hamilton felváltva birtokolták. Ugyanakkor a Brazíliában rendezett futamon a holland pilóta fantasztikus teljesítményt nyújtott, míg Hamilton amellett, hogy végül csak a negyedik lett, egy hibának köszönhetően Alex Albon versenyét is elrontotta.

Ezzel a holland pilóta átvette a vezetést, de még semmi sem dőlt el, az utolsó futamon Hamilton még visszaveheti az első helyet, így a bajnokság mellett ezt a versenyt is behúzhatja a brit világbajnok.

 

Az oldal fő támogatója

 

2026.01.01
Közelebb akar kerülni Szeged a Tiszához, ám az átalakítás érezhetően fájni fog az autósoknak.....
2026.01.01
Az új modellek minden eddiginél nagyobb hatótávval, villámgyors töltéssel és fejlett intelligens....
2026.01.01
Több helyen havazott 2025 utolsó napján, az Útinform jelentése szerint sokfelé kell latyakos utakra....
2026.01.01
Még akkor is, ha a zene felhúzott ablakok mögött bömböl. ..
2025.12.31
San Francisco a minap megtapasztalta, milyen az, amikor a jövő technológiája egyszer csak megakad a....
2025.12.31
Döbbenetes, sokszor centiken múló balesetek és meleg helyzetek következnek 2025 legkeményebb....
2025.12.31
2025, rangsor.   ..
2025.12.31
Arizona új törvényjavaslatot terjesztett elő, amely bizonyos útszakaszokon teljesen eltörölné a....
2025.12.31
Szűk utcák, sűrű forgalom, sürgősségi járművek időversenyben – Granada történelmi városszerkezete....
2025.12.31
A megújult menetdinamikától és fejlettebb vezetéstámogatástól kezdve egészen az új belső élményig....