baleset

Gyönyörű veterán Mercedesbe csapódott egy kisteherautó az M5-ösön

2022.06.01.

Egy személyt szállítottak kórházba, amikor egy kisteherautó nagy sebességgel ütközött neki egy veterán autónak az M5-ös autópályán Csengele határában.

Fotók: Donka Ferenc
 
- Szeged felé haladt a moldáv kisteherautó, amikor nagy sebességgel nekiütközött az előtte közlekedő svéd veterán autó hátuljának, amitől ez utóbbi megpördült és a belső szalagkorlátnak csapódott - írta közösségi oldalán a BalesetInfo. Információik szerint a veterán járműben egyedül ülő idős svéd férfit a mentők kórházba szállították, a nagy erejű ütközéstől a gyönyörű régi Mercedes nagyon összetört elől és hátul is.
 
A kisteherautóban lévő két fiatal moldáv férfi nem sérült meg. A baleset miatt a Szegedre vezető oldalon a belső sávot lezárták az érintett szakaszon.

További autós tartalmakért kövess minket Facebookon is!

 

 

Az oldal fő támogatója

 

2025.03.13
A HangZóna mai vendége Vágvölgyi Zoltán, a Salgótarjáni Civilekért Közhasznú Alapítvány közlekedési....
2025.03.13
A Magyar Hidrogéntechnológiai Szövetség a HUN-REN Magyar Kutatási Hálózattal együttműködve ....
2025.03.13
MG 4 alapokon, kompakt crossover méretekkel, a briteknél 15 millió alá árazva közelít felénk az....
2025.03.13
Székesfehérvár közelében végeznek műszaki mentést a tűzoltók, akik több embert kiemelnek a járműből....
2025.03.13
A Chery egyik Európába is exportált márkája tavaly berobbant a magyar piacra. Az Omoda 2024-ben pár....
2025.03.13
Ha csak 70 éves kor felett lenne szükség orvosi igazolásra Szlovákiában a jogosítvány megtartásához....
2025.03.13
A Volkswagen Haszonjárművek a 75 éves Bullit ünnepli. Ez Európa legrégebben gyártott haszonjárműve....
2025.03.13
Az elmúlt napokban fokozatosan 3-4 centtel csökkenni kezdett az üzemanyag ára. A szakértők szerint....
2025.03.13
Magyarország két meghatározó nagyvállalata második alkalommal hirdeti meg a Bosch×Richter Ipari....
2025.03.13
  Fokozott teljesítménnyel, gyorsabb töltéssel és nagyobb hatótávolsággal újul meg a Toyota bZ4X,....