ukrán háború

Az Audi Hungaria ÁMK-ban az ukrajnai menekülteknek gyűjtöttek

2022.03.29.

Az Audi Hungaria Iskola Intézményfenntartó és Működtető Közalapítvány kezdeményezésére az intézményben adománygyűjtést szerveztek az Ukrajnából érkező háborús menekültek javára.

Hatalmas összefogásról tettek tanubizonyságot diákok, szülők, tanárok, iskolai dolgozók.

A felhívás után egy hét alatt két busznyi hasznos adomány gyűlt össze: Tartós élelmiszer, konzerv, higiéniás termék, gyógyszer, és egyéb, a menekültek helyzetében elengedhetetlen tárgyi felajánlás, mint például takaró, ágynemű, hálózsák, elemlámpa, valamint az iskola által vásárolt egy raklap ásványvíz. Az adományokat a Magyar Ökumenikus Segélyszervezeten keresztül szállították el a rászorulók részére.

A kezdeményezésre érkezett többi felajánlást (babakocsi, gyermekruha, játék, stb.) a Zrínyi utcai Kórház épületében elszállásolt menekültek részére juttatták el.

Az Audi Hungaria ÁMK továbbra is szívesen fogadja a felajánlásokat:

Hétköznap 7:00 és 18:00 között az alsó tagozat portáján.

 

Az oldal fő támogatója

 

2025.12.31
Miután megérkezett a kétmilliárd forint értékű bankgarancia, már nem volt akadálya annak, hogy....
2025.12.31
Idén tízezer alkalmazott több millió munkaórájával tehettek meg több mint 88 millió kilométert a....
2025.12.31
Vegyesen fogadta őket a piac, amikor újak voltak, mostanra vágyott klasszikusok lettek a következő....
2025.12.31
Több órán át álltak kedden a szuperexpresszek és a járműszállító szerelvények, amelyek a Nagy-....
2025.12.31
Hatalmas bírságra számíthat az ámokfutó. ..
2025.12.31
A svájci blick.ch az év végéhez közeledve humoros közlekedési szabályokat keresgélt a nagyvilágban....
2025.12.30
Az elhallgatás, vagy az őszinteség politikája a kifizetődőbb? ..
2025.12.30
Az ittas vezetés szabályai nem egységesek Európában, jelentős különbségek vannak a legális....
2025.12.30
Nagyon eredeti, nagyon franciás és nagyon hasznos tartozék ez.   ..
2025.12.30
A Volkswagen Csoporton belüli Core márkacsoport – amely magában foglalja a Volkswagen, a Škoda, a....