Harry

Eladó Harry herceg Audi RS6-osa

2023.11.20.

Hiába van különleges múltja, az elmúlt években elég sokat használták az egykori trónörökös sportkombiját, így ára is sokat csökkent.

Mindenki imádja falni a brit királyi család történeteit és nem kivétel ezalól az autóparkjuk sem. Amíg II. Erzsébet királynő láthatóan rendkívül szerette hajtani még idősen is a rendszám nélküli Land Rovereit, úgy a közutakon, mint a saját birtokain, addig például épp tavaly kelt el csillagászati, átszámítva 270 millió forintos összegért Diana hercegnő egyedi Ford Escort RS Turboja. Fia láthatóan már egy másik, kevésbé romantizált korba született bele, ugyanakkor úgy tűnik, hogy az autókhoz ő is jó ízléssel nyújt. Legalábbis erre vall, hogy egykor egy Audi RS6-ot hajtott, ami most épp eladó.

Harry herceg még 2017-ben vásárolta a világ talán legmenőbb sportkombiját, amikor még csak randizgatott Meghan Markle-lel. Nem csoda, hogy ekkoriban rengeteg fotó készült róla és autójáról, amibe egyébként 11 ezer fontnyi, azaz átszámítva kb. 4,5 millió forintnyi extrát rendelt: például panoráma tetőt vagy Night Vision-t. Noha elsőre furcsának tűnhet, hogy ennyire hétköznapi, ráadásul szürke fényezésű autót vett Harry, ha belegondolunk, hogy milyen pofátlanul a nyomában voltak a paparazzik, könnyen megérthető a döntése. Egy évvel később, amikor összeházasodott Meghannel, továbbadott az autón, most pedig épp eladó, méghozzá 17 millió forintért, és már 109 000 km van benne az öt évvel ezelőtti 7000-hez képest.

További autós tartalmakért kövess minket Facebookon is!

 

 

Az oldal fő támogatója